Villanyszerelő pozícióba kollégát keresünk

Robust-Vill Kft.
Kecskemét
Nettó 1 300 Ft - 2 000 Ft / óra
2019. 09. 23.

Cégünk elektromos kivitelezési,  biztonságtechnikai mérési, elektromos javítási, és karbantartási feladatok ellátásávak foglalkozik.

Partner cégeink működéséhez szükséges elektromos hátteret biztosítjuk, karbantartjuk, vagy újat létesítünk. Partner cégeink közt megtalálható élelmiszer ipari bolthálózat, gumiipari gyártó cég, mezőgazdasággal foglalkozó termelő vállalkozás, és egyébb magán-lakossági megrendelések.

Feladatok

  • Hiba keresési, javítási, feladatok ellátása.
  • Új építmények elektromos kivitelezése, alapoktól a befejezésig.

Elvárások

  • Szakmai előélet, szakmai elhivatottság,  pontosság,  terhelhetőség, józan életvitel, ( Jogosítvány nem feltétel, de jó ha van )

Amit kínálunk

  • 1300 Ft /nettó - 2000Ft/nettó órabér, és egyébb juttatások, megegyezés szerint

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott