Kereskedelem, értékesítés

Ingatlan tanácsadó munkatársat keresünk kecskeméti irodánkba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
2019. 09. 23. 09:45

FOLYAMATOSAN FEJLŐDŐ CÉG, KÖTETLEN MUNKAIDŐ, KREATIVITÁS……

Ne vesztegesd tovább az időt!

CSATLAKOZZ 2018 ÉV FRANCHISE HÁLÓZATÁHOZ!

Czéh Ágnes vagyok és egy remek lehetőséget ajánlok Neked:

A hazai ingatlan piac legnagyobb és legsikeresebb hálózatába az Otthon Centrum kecskeméti csapatába keresek olyan pozitív gondolkodású, ambiciózus kollégát, akinek fontos az átlagon felüli jövedelem, az izgalmas munka és a siker.

Tapasztalt, szakértő csapatom és az én segítségemmel az új kollégáknak biztosítjuk mindazt a stabil, nyugodt hátteret, ami által gyorsan és hosszútávon sikeres lehet.

Törj ki a szürke hétköznapokból!

Ha Te is hosszútávú karrierre, nyugat-európai jövedelemre vágysz és szeretnéd a 10 legjobban fizetett szakmai egyikét elsajátítani, akkor várom jelentkezésedet!

Feladatok:

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség, empátia
  • sikerorientáltság, megbízhatóság, pozitív hozzáállás
  • önálló munkavégzés és csapatmunka
  • legalább középfokú végzettség
  • alapfokú számítógép ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem
  • magas szintű képzési rendszer, karrierprogram
  • önállóan tervezhető munkaidő
  • modern irodai háttér
  • tanulási időszakban folyamatos mentori támogatás