Ingatlan tanácsadó munkatársat keresünk kecskeméti irodánkba

FOLYAMATOSAN FEJLŐDŐ CÉG, KÖTETLEN MUNKAIDŐ, KREATIVITÁS……

Ne vesztegesd tovább az időt!

CSATLAKOZZ 2018 ÉV FRANCHISE HÁLÓZATÁHOZ!

Czéh Ágnes vagyok és egy remek lehetőséget ajánlok Neked:

A hazai ingatlan piac legnagyobb és legsikeresebb hálózatába az Otthon Centrum kecskeméti csapatába keresek olyan pozitív gondolkodású, ambiciózus kollégát, akinek fontos az átlagon felüli jövedelem, az izgalmas munka és a siker.

Tapasztalt, szakértő csapatom és az én segítségemmel az új kollégáknak biztosítjuk mindazt a stabil, nyugodt hátteret, ami által gyorsan és hosszútávon sikeres lehet.

Törj ki a szürke hétköznapokból!

Ha Te is hosszútávú karrierre, nyugat-európai jövedelemre vágysz és szeretnéd a 10 legjobban fizetett szakmai egyikét elsajátítani, akkor várom jelentkezésedet!

Feladatok

Elvárások

  • kiváló kommunikációs készség, empátia
  • sikerorientáltság, megbízhatóság, pozitív hozzáállás
  • önálló munkavégzés és csapatmunka
  • legalább középfokú végzettség
  • alapfokú számítógép ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem
  • magas szintű képzési rendszer, karrierprogram
  • önállóan tervezhető munkaidő
  • modern irodai háttér
  • tanulási időszakban folyamatos mentori támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános