Kecskeméti telephelyünkre keresünk bérszámfejtő és munkaügyi ügyintéző kollégát

A ZKI-VETŐMAG Kft. kecskeméti telephelyre keres bérszámfejtő és munkaügyi ügyintézőt

Feladatok:

  • Havi bérszámfejtői feladatok teljes körű ellátása
  • Munkavállalók ki- bejelentése
  • Munkaüggyel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása
  • Adókkal, járulékokkal, kapcsolatos rendszeres bevallások, önellenőrzések elkészítése
  • Adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák elkészítése
  • Kapcsolattartás hivatalokkal, hatóságokkal
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • 2-3 éves szakmai gyakorlat
  • Naprakész szakmai ismeretek az adózási és TB jogszabályok területén
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Precíz, megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Támogató munkahelyi légkör
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezés: Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános