Műszakvezető/ anyagmozgató/ targoncavezető kollégát keresünk Kecskeméten

2003 óta az International Alexander európai szinten nyújt komplex (közuti, légi, tengeri, intermodális) szállítmányozási és logisztikai (raktározás, csomagolások menedzsmentje) szolgáltatásokat a fontos vevők számára az autóipar és a technológiai ipar területéről. A cég forgalma állandóan növekedett és az utóbbi években a cég országos és európai szinten is kiterjesztette földrajzi jelenlétét (Németországban, Magyarországon, Szerbiában és Romániában vannak székhelyeink).

Jelenleg az International Alexander cég  több mint 1200 munkatárssal rendelkezik . Csapatunk mindig készen áll arra hogy szakértelemmel és a továbbképzés vágya által tüzelve foglalkozzon a legnehezebb üzleti kérdésekkel. A szolgáltatásaink hátterében embereink tapasztalata, az odaadásuk, komolyságuk és gyorsaságuk áll a háttérben, akik arra lettek kiképezve hogy elvállalják az új kihívásokat és készek is legyenek erre.

INTERNATIONAL ALEXANDER Szállitmányozási és Logisztikai Kft.

MŰSZAKVEZETŐ/ ANYAGMOZGATÓ/ TARGONCAVEZETŐ munkatársakat keresünk Kecskeméten.

Feladatok

  • kivételezés a raktárból
  • kamionok fel- és lerakodása
  • targonca működtetése a raktárban
  • kézi és gépi anyagmozgatási feladatok
  • a raktár rendjének és tisztaságának napi karbantartása

Elvárások

  • szívesen vállaja a műszakos munkarendet
  • érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • csapatszellem, tettre kész hozzáállás
  • megbízhatóság, önállóság
  • rugalmas a munka változásakhoz

Előnyök

  • raktári tapasztalat

Amit kínálunk

  • összetett, felelősségteljes munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • kellemes munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos