Legyél Otthonszakértő a piacvezető OTTHON CENTRUMNÁL

- Túl fiatal, túl idős vagy, túlképzett vagy, nem vagy elég képzett, kisgyermeked van? Ezt a munkát bármilyen életszakaszban elkezdheted!

Kecskeméti irodánkba keresem szorgalmas kollégáimat!

Tóth Sándor vagyok, lassan 11 éve foglalkozom ingatlanközvetítéssel. Szeretem a szakmám, mert embereknek tudok segíteni különleges élethelyzetekben. Hiszem azt, hogy a befektetett energia megtérül, anyagi, és elismerési szinten egyaránt. Saját magam osztom be az időmet, jól tervezhetően annyit keresek, amennyit csak szeretnék. Mint az iroda eddigi legsikeresebb tanácsadója foglak mentorálni, melynek keretében minden tudásomat, szakmai tapasztalataimat átadom, hogy Te is  gyorsan és hatékonyan sajátítsd el a 10 legjobban fizetett szakmák egyikét.

Feladatok

  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Eladó/kiadó ingatlanok értékesítése

Elvárások

  • érettségi
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépkezelési ismeretek

Előnyök

  • fiatalos csapat
  • kötetlen munkaidő
  • változatos munka

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő, Nyugat-európai szintű anyagi elismerés!
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező sikeres csapat.
  • Kidolgozott munkafolyamatok, professzionális háttértámogatás.
  • Pontosan meghatározott feladatok, személyes betanítási folyamatok.
  • Szakmai fejlődést eredményező képzések.
  • Előrelépést biztosító karrier lehetőség.
  • Végre JÓ HELYEN VAGYOK ÉRZÉS!!

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános