Programozó munkakörbe keresünk munkavállalót Kecskeméten

Derox Bt.
Kecskemét
2019. 05. 10.

Szoftver-hardver fejlesztéssel, ipari elektronikai kivitelezéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég keres munkatársakat PROGRAMOZÓ munkakörbe.

Feladatok:

  • PLC programok készítése, új berendezések beüzemelése
  • hibakeresés a PLC programokban, automatizált rendszerekben
  • gépek üzembe helyezése a megrendelőknél
  • műszaki dokumentációk készítése

Elvárások:

  • PLC programozási tapasztalat
  • precíz, önálló munkavégzés
  • kreatív gondolkodás, önálló problémamegoldás

Előny, de nem elvárás:

  • angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • szakirányú végzettség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, hiszen nálunk nem a hivatalos tapasztalat, hanem a TUDÁS, ami igazán számít.

Fényképes önéletrajzokat fizetési bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános