Álláslehetőség a kecskeméti Vadaskertben fotós-eladó munkakörben

ZooFoto Kft.
Kecskemét
Nettó 100 000 Ft - 160 000 Ft / hónap
2019. 04. 25.

AZONNALI munkakezdésre, dolgozni akaró, megbízható munkatársakat keresünk a Kecskeméti Vadaskertbe, fotós-eladó munkakörbe.

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Jelentkezési határidő: május 5.

Feladatok

  • családi képek készítése, laborálás, értékesítés

Elvárások

  • Alapfokú fényképészeti ismeretek szükségesek.

  • Egyetemistáknak, fiataloknak, pályakezdőknek kitűnő lehetőség.

Amit kínálunk

  • Természetesen digitális tükörreflexes fényképezőgépeket és egyéb munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítunk!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott