Autóflex-Knott Kft.-hez keresünk raktáros munkatársat Kecskeméten

Az Autóflex-Knott Kft., Európa legnagyobb utánfutó alkatrész gyártója, az alábbi szakmában, munkakörben keres munkavállalókat:

Raktáros

Feladatok

  • Ügyfelek kiszolgálása
  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok összekészítése és folyamatos igény szerinti ki- és betárolása
  • Postai csomagok összekészítése, csomagolása

Elvárások

  • jó kommunikációs képesség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • érvényes targoncavezetői engedély megléte

Előnyök

  • raktározási tapasztalat
  • vállalat irányítási rendszer ismerete
  • műszaki beállítottság, végzettség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés és béren kívüli juttatás
  • jó munkakörülmények, korszerű munkakörnyezet
  • stabil munkahely
  • ingyenes buszjárat, vidékieknek utazási támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Többműszakos