Hitelügyintéző-pénztáros munkatársat keresünk Kecskeméten

Vöröskő Kft.
Kecskemét
2019. 03. 28.

Az Euronics 30 éve stabil hátteret nyújt az itt dolgozóknak. Ha biztonságra vágysz és szeretnéd kipróbálni a legújabb innovációkat, jelentkezz hozzánk.

Hitelügyintéző-pénztáros munkatársat keresünk kecskeméti áruházunkba.

Feladatok

  • Pénztárgép pontos kezelése
  • A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása
  • Számlák kiállítása
  • Hiteldokumentáció készítés
  • A hitelügyintézés adminisztratív feladatai
  • Bankokkal való kapcsolattartás
  • Banki adminisztrációs felület kezelése

Elvárások

  • Légy nyitott, mosolygós és lojális, legyen középfokú végzettséged.
  • Szeresd a műszaki cikkeket és bánj profi módon a vásárlókkal.

Előnyök

  • Műszaki cikkek ismerete
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek

Amit kínálunk

  • Cserében kínálunk olyan bért, amivel elégedett leszel, cafeteriát, munkaruhát, tervezhető munkarendet, képzéseket, kiszámítható karrier utat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott