Telefonos értékesítő kollégát keresünk Kecskeméten

Printy Class Kft.
Kecskemét
Nettó 127 000 Ft / hónap
2019. 03. 26.

Kecskeméti csapatunkban 25 év alatti OKJ-s végzettségű munkatársat keresünk.

A munkavégzés helye: Kecskemét, Belváros

Munkaidő: Hétfőtől Péntekig (8:00-16:30)

Ha Te is szeretnél egy fiatalos csapatban dolgozni, akkor nálunk a a helyed!

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Ügyfelek megkeresése telefonon ( előfizetés meghosszabbítása, adategyeztetés, változásokról való tájékoztatás)
  • Tájékoztató anyag kiküldése e-mailben

Elvárások

  • Jó kommunikációs képesség
  • Monotonitás-tűrés
  • OKJ-s végzettség (kötelező)
  • 25 év alatti kor (kötelező)

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Családias hangulat
  • Fejlődési lehetőség
  • Közös reggelizés saját konyhánkban
  • Nettó 127e Ft alapbér + teljesítmény arányos jutalék (általában 30e Ft-tól)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott