Kecskeméti nagykereskedésbe értékesítő kollégát keresünk

Fóliaházakkal és alkatrészeivel foglalkozó irodánkba munkaerőt keresünk.

Munkarend: 1műszak, napi 8 óra Hétfőtől-Péntekig

Honlapunk: www.foliahaz.hu

Feladatok

  • Ügyfelek kiszolgálása, személyesen, telefonon emailben, rendelések kezelése, számlázás.
  • Későbbiekben szakmai tanácsadás fóliaházas témában.

Elvárások

  • Képzettség: Minimum érettségi, +magabiztos számítógépkezelés.
  • Előny: Műszaki -Kertészeti-mezőgazdasági ismeretek,

Előnyök

  • Targoncás jogosítvány.
  • Kadafalva-kecskemét környéki lakos.

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapatban, családias, igényes környezetben végzendő munka.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott