Raktáros-targoncavezető munkalehetőség Kecskeméten

Targoncavezetői végzettséggel rendelkező munkavállalót keresünk háromműszakos munkarendben.

Ha fontos számodra a családias légkör, pontosan érkező fizetés és egy hosszú távú, kiszámítható munkahelyet szeretnél, akkor nálunk a helyed!

Jelentkezz, ha:

  • Minimum befejezett általános iskolai végzettséged van
  • Rendelkezel targoncás jogosítvánnyal(3324, 3314, 3313) + OKJ bizonyítvánnyal
  • Vállalsz 3 műszakos munkarendet
  • Szereted, ha béred pontosan érkezik a számládra
  • Pontosan, precízen dolgozol

Jelentkezni email-ben fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Kivételezés a raktárból lista alapján
  • Mobilterminálon történő könyvelés
  • Komissiózás
  • Egyéb anyagmozgatási feladatok
  • Munkaállomások anyagellátása

Amit kínálunk

  • Alapbér + pótlékok + cafeteria + teljesítmény prémium = versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
  • Családias légkör, megbízható munkahely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • OKJ

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott