Kecskeméten eladó pozícióba álláslehetőség

Tapodi Csavarzár Kft.
Kecskemét
Bruttó 215 000 Ft - 225 000 Ft / Hónap
2021. 04. 30.

Családias műszaki üzletünkbe keresünk eladó munkatársat bővítés céljából.

Azonnali munkakezdés, napi 8 órás bejelentett munka.

Vasárnap és ünnepnapokon nem dolgozunk, éjszakai munkavégzés nincs.

Kiszámítható munkabeosztás, nyitvatartási időhöz igazodó műszakok vállalása.

Egyik héten a műszak H-P 7h-15h Sz 7-12, másik héten H-P 9-17h ezen a héten a szombat szabad.

Az üzlet nyitvatartása hétfőtől Péntekig 7:00-17:00-ig, szombaton 7:00-12:00-ig.

Ha szeretnél egy jó csapathoz tartozni küldd el önéletrajzodat  vagy érdeklődj telefonon, akár személyesen is az üzletünkben. A cím, illetve a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Feladatok

  • A vevők pontos udvarias és gyors kiszolgálása.
  • Áru feltöltése, árazása.
  • Pénztárgép kezelése.
  • Számítógépes számlázás

Elvárások

  • Gyors és pontos munka.
  • Vevőközpontú szemlélet.

Előnyök

  • Napi 8 órás bejelentett munka.
  • Vasárnap és ünnepnapokon nem dolgozunk, éjszakai munkavégzés nincs.
  • Kiszámítható munkaidő beosztás.
  • Túlóra nincs.

Amit kínálunk

  • Barátságos családias légkör.
  • Összeszokott csapat, állandó vevőkör.
  • Hosszú távú, biztos munkahely.
  • Változatos, érdekes munka.
  • Nem igényel nyelvtudást.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott