Vendéglátás

Felszolgáló kollégákat keresünk Kecskeméten

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
2019. 12. 03. 15:20

Kecskemét központjában a 4 csillagos Aranyhomok Business- City Wellness Hotel keresi új munkatársát felszolgáló munkakörre.

Feladatok:

  • szállóvendégek reggeliztetése és vacsoráztatása
  • a la carte étteremben vendégek fogadása és kiszolgálása
  • rendezvények: esküvők, konferenciák, családi rendezvények,

Elvárások:

  • kultúrált megjelenés
  • munkájára és magára igényesség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete előny

Előnyök:

  • jó csapat,
  • változatos feladatok
  • szakmai előrelépés
  • tradícionális szálloda
  • rugalmas beosztás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Napi egy főétkezés
  • Munkaruha
  • Utazási támogatás