Mérnök üzletkötő/területi képviselő állás Kecskeméten

Sikergarancia Kft.
Kecskemét
Bruttó 450 000 Ft - 450 000 Ft / óra
2019. 05. 13.

Megbízónk egy német, családi tulajdonú vállalat, ami saját gyártású ipari berendezések forgalmazását, üzembe helyezését és szervizelését végzi Magyarországon. Büszkék rá, hogy a 40 fős magyar leányvállalatra is jellemző a rendezett, szabályozott, családias közeg és az érték központú, hosszú távú gondolkodásmód.

A bővülő csapatukba keresünk Műszaki területi értékesítő munkatársat a délkelet-magyarországi régió kiszolgálására.

Feladatok

  • Kapcsolattartás meglévő és leendő ügyfelekkel, ügyfelek látogatása ezekben a megyékben: Bács- Kiskun, Jász-Nagykun, Csongrád megye,
  • Új üzleti kapcsolatok kialakítása, új ügyfelek felkutatása
  • Legalább 3-4 minőségi látogatás naponta
  • CRM jelentés napi leadása
  • ajánlat és műszaki javaslat / koncepció kidolgozása, nyomon követés
  • kapcsolattartás a döntéshozókkal: tulajdonos cégvezetők, beszerzési vezetők, Facility Managerek, műszaki vezetők

Elvárások

  • mérnök (villamos vagy gépész/felsőfokú műszaki) végzettség
  • angol nyelvismeret (műszaki szövegek megértése, levelezés)
  • B típusú jogosítvány
  • magas műszaki igény, munkájára igényes
  • proaktív és nyitott a tanulásra

Előnyök

  • B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Bács-Kiskun megyei lakhely

Amit kínálunk

  • Hosszútávú karrierlehetőség egy stabil, nyereséges német tulajdonú munkáltatónál (kb. 2 millárd forint éves árbevétel)
  • Nyitott, támogató csapat és menedzsment
  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes fizetés
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Bizalom és megbecsülés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott