Betanított munkás-raklapozó állás Kecskeméten egy műszakos munkarendben

Airvent Zrt. a  klíma- és légtechnikai termékek piacán meghatározó szerepet betöltő gyártó és forgalmazó cég kecskeméti telephelyére

Raklapozó munkatársat keres - egy műszakos munkarendben

Munkavégzés helye:

  • 6000 Kecskemét, Belsőnyír 150.

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajzodat várjuk a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattinta.

Mobilon is érdeklődhetsz a 30/483 2550 számon.

Feladatok

  • Csomagolási egységek elkészítése utasítás alapján
  • Raklapos egységek fóliázása, élvédőzése, pántolása
  • Vékony, fából készült szállítókeretek összeállítása,
  • esetenkénti ácsolása (fűrészgép használata)

Elvárások

  • Erős fizikum
  • Gyors, megbízható, precíz munkavégzés
  • Csapatban történő munkavégzésre való hajlandóság

Előnyök

  • Targoncavezetői jogosítvány (OKJ+3324+3312+3313)

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend 6:00-14:30
  • Családias környezet, ahol értékelnek
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • Ajánlói bónuszrendszer
  • Saját buszjáratok a következő településekről:
  • Kecskemét, Lajosmizse, Méntelek
  • Bejárás támogatás: saját gépkocsira, helyi és helyközi bérletekre

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok