Mentálhigiénés munkatársat keres az Aranykor Időskorúak Otthona

 Az Aranykor Időskorúak Otthona pályázatot hirdet mentálhigiénés munkatárs munkakör betöltésére.

A munkavégzés helye: 6035 Ballószög, V. körzet 168

Feladatok

  • Az otthonban élők szükségleteinek megfelelő szociális és mentális segítségnyújtás.
  • Foglalkoztatás szervezés, részvétel egyéni mentálhigiénés gondozásukban a szakma irányelvei alapján.
  • Segítségnyújtás a szabadidő kulturált eltöltésének, és a hitélet gyakorlásának biztosításában.
  • Az ellátottak egyéni gondozási tervének kidolgozása.
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs és dokumentációs feladatokat ellátása.

Elvárások

Elvárt végzettségek:

        Diplomások – szociális munkás, szociálpedagógus, okleveles szociálpolitikus, okleveles szociálismunkás, okleveles rekreációszervező és egészségfejlesztő, diakónus, mentálhigiénikus, okleveles teológus, okleveles pasztorális tanácsadó, viselkedéselemző, pszichológus

        OKJ képzettek – rehabilitációs tevékenységterapeuta, szociális segítő, rehabilitációs nevelő segítő, szociális asszisztens, mentálhigiénés asszisztens, szociokulturális animátor

Milyen a megfelelő munkatárs:

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készségű
  • Határozott kiállású
  • Jó konfliktuskezelő képességgel rendelkezik
  • Kreatív, precíz, rugalmas

Előnyök

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

Bérezés: egészségügyi bértábla alapján

Juttatások:

  • ​​​​​​kedvezményes wellness fürdő használat
  • minőségi pótlék
  • egyéb juttatás SZÉP kártyára

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános