Adminisztráció, irodai munka

Étkeztetési adminisztrátor munka Kecskeméten

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
Fizetés: Nettó 120000 - 0 / Hónap
2018. 09. 11. 12:22

Magyarország egy legnagyobb a’la carte és közétkeztetéssel foglalkozó cége a Prizma cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozícióba.

Étkeztetési adminisztrátor

Feladatok:

• Árukészlet vezetése, árak és étlapok rögzítése;
• Vevői-szállítói nyilvántartások kezelése, számlázás;
• Leltár rögzítése, annak határidőre történő elkészítése;

Elvárások:

• Középfokú vagy szakirányú végzettség;
• Adminisztratív szerzett releváns tapasztalat;
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Munkaidő:
• Hétfőtől péntekig, beosztás szerint, napi 8 órában.

Munkavégzés helye:
• Kecskemét, Ipari park.

Amit kínálunk:
• Fix, napi 8 órás munkaidő;
• Lelkes, fiatalos munkatársak;
• Minőségi termékkínálat;
• Utazási költségtérítés;
• Ingyenes éttermi étkezés;
• Versenyképes fizetés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.: etmercedes@pqs.hu