Szállítás, fuvarozás

Árubeszerző állás Kecskeméten targoncavezetői jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
2018. 09. 03. 11:48

Az Egy Coll Kft dinamikusan fejlődő épületgépészeti szaküzletébe keres ÁRUBESZERZŐ munkatársat.

A következő feladatok ellátására:
• árubeszerzés,-beszállítás a partnerektől (országon belül)
• áruátvételkor mennyiségi és minőségi ellenőrzés
• szállítói dokumentumok kezelése
• kivitt áruk szállítólevélen/ számlával való átadása
• egyéb ügyintézés
• áruszállításhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása számítógépen
• raktári munka: áruösszekészítés, árukiadás, rakodás
• árukiszállítás céges gépjárművel
• egyéb kereskedelmi folyamatok támogatása

TARGONCA JOGOSÍTVÁNY FELTÉTEL!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Fix munkaidő, heti 5 nap
  • Egyéb juttatások

Amit kérünk:

  • Minimum középfokú végzettség (épületgépészeti tapasztalat előny)
  • Informatikai ismeretek
  • B típusú jogosítvány
  • Képesség csapatban és önállóan történő munkavégzésre
  • Pontosság, precizitás, stressztűrés
  • Leinformálhatóság,Önálló döntésképesség

Önéletrajzát várjuk az iroda@egycoll.hu email címre.