Egyéb munkalehetőségek

Szélvédő javító munkatársat keresünk Kecskeméten

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
2018. 08. 06. 15:18

Szélvédő javító munkalehetőség teljes munkaidőre.

Főbb feladatok:
Szélvédőn kőfelverődések, repedések gyors és szakszerű javítása, telephelyünkön és helyszíni kiszállással.
Munkafelvétel, javítási munkák megszervezése és elvégzése, ügyfelek kiszolgálása, tájékoztatása, részvétel beszerzések összeállításában
számlák kiállítása.

Elvárások:
Műszaki beállítottság és affinitás.
Emberszerető, jó kommunikációs készség.
Önálló munkavégzésre való hajlandóság, talpraesettség, magabiztos fellépés.
B-kategóriás jogosítvány és saját gépjármű.
Megbízhatóság, pontosság és lojalitás elengedhetetlen!

Amit kínálok:
Betanítás, versenyképes kiemelt bérezés-alapbéren felüli magas teljesítmény esetén extra jövedelem, bejelentett munkaviszony, stabil, jó munkakörnyezet, üzemanyag támogatás a bérbe kalkulálva, a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása.

Kérlek, hogy fényképes önéletrajzodat a következő email címre szíveskedj eljuttatni: szelvedojavitas2@gmail.com
(A munkáról érdeklődni lehet az alábbi telefonszámon:
30 23 44 628
Munkavégzés helye:
6000 Kecskemét Dunaföldvári út 2 (auchan parkoló)