Oktatás, fordítás, tolmácsolás

Német nyelvtanár munka óraadóként kecskeméti nyelviskolánkba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
Fizetés: Bruttó 0 - 2900 / Óra
2018. 07. 23. 21:02

Óraadóként felnőttek nyelvtanításában veszel részt, kizárólag a nyelviskolánk tantermeiben.

Elvárások:
• Német nyelvtanári diploma
• Magas szintű német nyelvtudás

Feladatok:
• Kezdőtől középfokig német nyelvtanítása felnőtteknek
• Kommunikációs órák megtartása
• Tanári adminisztráció

Amit kínálunk:
• Havi 80-100 munkaóra hosszútávon, (Megbízási szerződéssel)
• Jellemzően hétköznap, délutáni munkaórák várnak a havi munkabeosztás szerint
• Versenyképes óradíj
• Vidékieknek munkába járás támogatása (akár Kecskemét 35 km körzetéből is)

Jelentkezz most szakmai önéletrajzoddal a megadott e-mail címen.

Email: info@helloenglish.hu

A tárgyhoz írd be kérlek, „óraadó német tanár Kecskemét”.

Ismerj meg minket a web oldalunkról.