Raktározás, logisztika

Alapanyag raktáros munkatársat keresünk Kecskeméten több műszakos munkarendbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

900 főt foglalkoztató kecskeméti székhelyű, stabil, dinamikusan fejlődő, nemzetközi terjeszkedésű vállalat alapanyag raktáros munkakörbe munkatársakat keres Kecskemétre, illetve Kiskunfélegyházára.

Feladatok:

  • Beérkező áruk fogadása
  • Áruátvétel, árufeldolgozás, kiadás
  • Árumozgatás, anyagmozgatás a vállalat területén kézi és gépi erővel
  • Megrendelésre történő áruk összekészítése, ellenőrzése és átadása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Kiváló fizikai erőnlét, jó állóképesség
  • Több műszakos, rugalmas munkarend vállalása
  • Önálló precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, feddhetetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes targonca vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Biztos és hosszú távú lehetőség egy stabil, dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Kiemelkedő juttatási csomag (minőségi bónusz, havi 4 kg ajándék Fornetti termék, karácsonyi jutalom)
  • Cafeteria már próbaidő alatt is
  • Törvény szerinti műszakpótlékok
  • Munkába járási támogatás
  • Igényes munkaruházat már belépéstől
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Igény esetén ingyenes szállás
  • Családias légkör, sportolási és szabadidős programlehetőségek

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk.

Várjuk önéletrajzát a hr@fornetti.hu e-mail címen, illetve postán vagy személyesen a 6000 Kecskemét, Városföld dűlő 92. címen.

Érdeklődjön ingyenesen hívható számunkon: +36-80/20-45-25/1210-es mellék.