Kereskedelem, értékesítés

Gépjármű-értékesítő munka Kecskeméten, minimum középfokú végzettséggel rendelkezőknek

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
2018. 05. 03. 14:09

Gépjármű-értékesítő munkatársat keresünk kecskeméti telephelyünkre!

Feladatok:

  • Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő új gépjármű kiválasztása és értékesítése
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Ügyfél-elégedettség mérése
  • Használt gépjárművek beszámítása
  • Gépjármű átadási dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Ügyfél-centrikus magatartás
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kimagasló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Nyitottság a technológiai újdonságok elsajátítására
  • Határozott, hiteles fellépés

Előnyök:

  • Gépjármű értékesítésben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Kecskeméti, vagy környékbeli lakhely

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Tanulási lehetőség a legjobb értékesítőktől
  • Vezetői támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a hr@hovany.hu e-mail címen.