Betanított, fizikai munka

Autóápolói állás kecskeméti telephelyen B kategóriás jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
2018. 05. 03. 13:47

Autóápoló kollégát keresünk kecskeméti telephelyünkre!

Feladatok:

  • szalonos autók áttörlése, porszívózása és ablaktisztítása,
  • új autók kitakarítása, mosása,
  • beszámított és bizományos autók porszívózása, kárpittisztítása és mosása, placcmosás,
  • demós autók takarítása,
  • üzemanyag beszerzése,
  • új- és használtautók átadásra való felkészítése,
  • szervizes autók takarítása, átadásos autók felkészítése átadásra
  • esetleges kiállításokra az autók felkészítése és kijuttatása

Elvárások:

  • Szorgalom
  • Min. középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal (elengedhetetlen)
  • Könnyű fizikai munka vállalása

Előnyök:

  • Tapasztalat autóápolói területen
  • Kecskeméti lakhely

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kizárólag főállásban vállalható, határozatlan idejű munkaszerződéssel

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a hr@hovany.hu e-mail címen.