Pénzügy, számvitel, kontrolling

Kecskeméti telephelyünkre hitel, - és biztosítás ügyintéző munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
2018. 05. 03. 13:32

Hitel, – és biztosítás ügyintéző munkatársat keresünk kecskeméti telephelyünkre!

Feladatok:

  • Ügyfelek igényeinek feltérképezése és a termékpaletta ismeretében a megfelelő finanszírozási ajánlatok kiadása.
  • Finanszírozáshoz szükséges dokumentumok bekérése.
  • Ajánlatok rögzítése, bírálatra küldése.
  • A banki jóváhagyást követően, számláztatás illetve a finanszírozott összeg utaltatása a pénzintézettől.
  • Finanszírozási szerződés összeállítása az okmányirodai ügyintézéshez.
  • Egyéb hitelügyintézői és biztosítási ügyintézéssel kapcsolatos feladatkörhöz tartozó adminisztrációs tevékenység ellátása.
  • Pénztárban történő helyettesítési feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (pénzügy, számvitel)
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga és független biztosításközvetítői hatósági vizsga megléte.
  • Pénzügyi területen szerzett 1-2 éves tapasztalat.
  • Kimagasló kommunikációs készség szóban és írásban.
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeret.
  • Magas szintű precizitás.
  • Ügyfél-centrikus magatartás.
  • Határozott, hiteles fellépés.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Önálló munkavégzés
  • Fejlődési lehetőség

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a hr@hovany.hu e-mail címen.