Kábel csoportvezető állás kecskeméti elektrónikai cégnél, azonnali munkakezdéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét
2018. 02. 05. 16:25

Főbb feladatok:

  • Műszakban dolgozók koordinálása, ellenőrzése
  • A vállalat által elvárt munkaidő, munkavégzés, munkafegyelem, 6S, stb. szabályai szerint, a munkavédelmi előírások maradéktalan betartásával
* Termelési terv követése, és annak betartása, betartatása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a társrészlegekkel.
  • Alapanyag és segédanyag felhasználás ellenőrzése.
  • Gyártási selejt minimalizálására való törekvés
  • Aktív segítség probléma megoldásokban a műszakban dolgozók részére
Amit kínálunk: * Stabil hátterű, magyar cég
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Érdekes, változatos feladatkör
  • Utazási költségtérítés

Csak azok jelentkezését várjuk akiknek van ezen a területen tapasztalata.
Hogyha felkeltette az érdeklődését, akkor küldje el az önéletrajzát az aniko.nagy@silveria.hu email címre az állás mejelölésével.