Kecskeméti ügyvédi irodámba titkárnő munkatársat keresek

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kecskemét és környéke
2018. 01. 31. 10:50

Kecskeméti ügyvédi irodámba, főállású titkárnői munkakörbe, azonnali kezdéssel munkatársat keresek.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • kiváló szintű gyors- és gépírás,
  • MS-Windows, MS-Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • elektronikus ügyintézésben jártasság
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban

Munkaköri feladatok:

  • polgári és céges szerződések, levelezések, leírás, iktatás, kapcsolattartás ügyfelekkel.

Elvárt a pontos, önálló, magas színvonalú munkavégzés, terhelhetőség, precizitás, megbízhatóság, rugalmasság.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • jogi asszisztensi végzettség,
  • E-szignó,
  • Complex-Jogtár programok felhasználói szintű ismerete, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, munkabérigény megjelöléssel,
telefonos elérhetőséggel a privat@drsargazoltan.hu email címen.