Raktári dolgozó, anyagmozgató munkalehetőség Kecskeméten

Fizikai munka

Munkavégzés helye: Kecskemét

2022. 07. 27.

A Print 2000 Nyomda Kft. (Kecskemét, Nyomda utca 8.) papírraktárába anyagmozgató, raktári munkatársat keres.

Jelentkezni lehet telefonon a bejelentkezés után megtekinthető számon vagy e-mailben a "JELENTKEZEM" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal.

Feladatok

  • alapanyag, félkész- és késztermékek, valamint hulladék mozgatása kézi hidraulikus emelőkocsival „békával”
  • raktározási feladatok ellátása
  • nyomdai vágógépre betanulás, betanulás után önálló gépkezelés

Elvárások

  • középfokú végzettség (szakiskola/szakmunkás képző)
  • kettő műszakos munkarend (délelőtt: 06:00-14:00, délután: 14:00-22:00) vállalása
  • terhelhetőség, legalább közepes fizikai erőnlét
  • megbízhatóság, kitartás
  • csapatban való együttműködés

Előnyök

  • Targoncajogosítvány, illetve nyomdai környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • azonnali kezdési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • 8 órás teljes munkaidős, határozatlan időtartamú munkaviszony
  • stabil, megbízható munkahely
  • munkaruha
  • modern munkakörnyezet
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése