Kecskeméti kertészetben szezonális munka

DORCADION Kft.
Kecskemét
Nettó 340 000 Ft / Hónap
2023. 05. 22.

Kedves leendő Munkatársunk!

Szeretnél egy profi kertészeti csapat tagja lenni, versenyképes fizetésért, miközben véded a környezetet is?

A Dorcadion Kft. több éve Kecskeméten működő egyedülálló kertészetébe keres munkatársat, aki kreatív, teherbíró, és fontos neki a precíz munkavégzés.

Mivel foglalkozunk és mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz?

Telephelyünkön vadvirágok termesztésével, szaporítóképleteik előállításával, valamint speciális magkeverékeik elkészítésével foglalkozunk.

Rád, kedves új munkatársunk a szezonális munkákon túl (pl. magok tisztítása, automatizált öntözőrendszer figyelemmel kísérése és karbantartása stb.) a magkeverékek összeállítása vár.

Egyéb tudnivalók, amik érdekelhetnek:

A téli- nyári védőitalt mi biztosítjuk. A nyári melegben hűtőt bocsájtunk dolgozóink rendelkezésére, valamint a magkeverő konténerünk légkondicionált.

Ha felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva, és/vagy a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.

Kezdő fizetés: nettó 340.000 Ft

A próbaidő 3 hónap.

Feladatok

  • Szezonális munkák (pl.: magok tisztítása, automatizált öntözőrendszer figyelemmel kísérése és karbantartása, magkeverékek összeállítása)

Elvárások

  • Kreativitás, teherbírás, precíz, önálló munkavégzés
  • Jogosítvány

Előnyök

  • Kertészetben szerzett tapasztalat
  • Kertészmérnöki vagy agrármérnöki végzettség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott