Kecskeméti irodánkba keresünk új munkatársat - mérlegképes könyvelő pozícióba

Társaságunk a Global Tax-Office Kft. Kecskeméten működő, több mint 15 éves múlttal rendelkező, könyvelő és adótanácsadó iroda, mely magyar és külföldi tulajdonú gazdasági és non-profit szervezetek részére nyújt számviteli és adójogi szolgáltatást.

Tevékenységünkkel kapcsolatban bővebb információt itt talál: https://globaltaxoffice.hu/

Feladatok

  • Ügyfeleink teljes körű könyvvezetése (főkönyvi és analitikus könyvelés – kimenő, bejövő számlák, bank, pénztár, vegyes bizonylatok könyvelése)
  • Havi, negyedéves és év végi zárási feladatok elvégzése
  • Mérleg- és eredménykimutatások elkészítése
  • Adóbevallások, statisztikai és egyéb adatszolgáltatások elkészítése
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyféllel írásban és szóban egyaránt
  • Könyvvizsgálatokon való közreműködés

Elvárások

  • 5 éves szakmai gyakorlat
  • Naprakész szakmai ismeretek az adózási és számviteli jogszabályok területén
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Terhelhetőség, precizitás
  • Szakma iránti elhivatottság
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előnyök

  • felsőfokú végzettség
  • vezetői tapasztalat
  • tapasztalat bérszámfejtés és munkaügy területén
  • könyvelő irodában szerzett szakmai gyakorlat
  • adótanácsadói végzettség
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • szakmai továbbképzések
  • biztos, kiszámítható munkahely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott