Áruösszeállító munka Kecskeméten

Alföld Pro-Coop Zrt.

Fizikai munka

Munkavégzés helye: Kecskemét

2021. 12. 01.

Kecskeméti székhelyű, több, mint 25 éve sikeresen működő élelmiszerkereskedelmi társaságunk munkatársakat keres áruösszeállító munkakör betöltésére.

Feladatok

  • A munkakörhöz tartozó fő feladat: a bolti megrendelések raklapra történő összeállítása kiszállításhoz.

Elvárások

  • minimum általános iskolai végzettség
  • nehéz fizikai megterheléssel járó, stabil munkabírás

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • vezetőállásos targoncavezetői engedély (3313)

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • hosszútávú munkalehetőség
  • munkábajárási támogatás
  • teljes bejelentés
  • átutalással történő bérfizetés
  • versenyképes jövedelem cafetéria juttatással
  • megbízható, stabil vállalati háttér
  • kecskeméti munkavégzés jó megközelíthetőséggel

Ha megfelelsz a fentieknek, csatlakozz hozzánk, hogy csapatunk tagja lehess!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!