Kecskeméti bővülő csapatunkba férfi raktáros kollégát keresünk

Kecskeméti raktárral rendelkező, stabil hátterű és jövőjű, nyílászáró alkatrész forgalmazásával foglalkozó német tulajdonú multinacionális nagykereskedés.

Feladatok

  • A raktározási tevékenység ellátása, a raktár zavartalan működésének biztosítása és a raktárrend fenntartása
  • Termékek kézi és gépi mozgatása a raktárban
  • Tehergépjárművek rakodása
  • Áru előkészítése raklapos kiszállításra és csomagküldésre
  • Egyéb fizikai munka, mely a raktári munkálatok során felmerül (áruátvétel és kiadás, komissiózás, raktárkezelés, dokumentálás)
  • Aktív részvétel az éves leltározásban

Elvárások

  • Alapszíntű szintű számítógépes ismeretek
  • Előnyt jelent hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
  • Önálló munkavégzés, precizitás, jó rendszerező készség
  • Ápolt megjelenés

Előnyök

  • Előnyt jelent a német nyelvtudás, de nem elvárás
  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend hétfőtől – péntekig
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem plusz cafetéria
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy megbízható hátterű nagy múltú cégnél
  • Szakmai fejlődésre lehetőséget biztosítunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott