Felépítményszerelő - karosszérialakatos munkatársat keresünk Kecskeméten

Robi Mobil Hungária Kft.

Lakatos

Munkavégzés helye: Kecskemét

2021. 07. 20. 16:15

Érdekli egy olyan álláslehetőség, ahol jó hangulatú, szimpatikus csapatban dolgozhat a felépítményszerelő munkakörben? Ahol értékelik és megbecsülik a szorgalmas munkát? Ha igen, mindenképp várjuk jelentkezését!

A pozíció:

Felépítményszerelő - Karosszérialakatos

Akit keresünk:

Olyan talpraesett, ügyes munkavállalót, aki szeret logikusan gondolkodni, és pontosan, precízen dolgozik.

A cégről:

A Robi Mobil Hungária Kft. közel 30 éve dinamikusan működő, megbízható cég, mely szakmailag sokrétű szolgáltatást nyújt a raktérhűtő javítástól egészen a felépítmények javításáig, gyártásáig.

Amennyiben érdekli a munkalehetőség, lépjen velünk kapcsolatba:

Küldje el Önéletrajzát "Felépítményszerelő" tárggyal, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • haszongépjárművek felépítményeinek karbantartásában, összeszerelésében való aktív munka
  • műhelyfőnök utasításainak betartása
  • gyors betanulásra való képesség
  • megbízhatóság, jó emberi értékek
  • önálló, gyors munkavégzés
  • csapatmunkára való hajlandóság

Elvárások

  • Karosszérialakatos végzettség
  • Pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre való igényesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megfelelő munkabírás

Előnyök

  • Felépítményes tapasztalat
  • Emelőgépkezelői jogosítvány
  • „C“ kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • korrekt munkafeltételek
  • jó, emberi légkör
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!