Értékesítő/eladó munkatársat keresünk Kecskeméten

Beépíthető és szabadonálló konyhagépek forgalmazásával foglalkozó üzletünkbe keresünk férfi értékesítő kollégát hosszú távra.

Előnyt jelent ha már ezen a területen van szakmai tapasztalatod, megoldás és ügyfélküözpontú vagy, jó kommunikációs képességgel rendelkezel.

Feladatok

  • beépíthető és szabadonálló konyhagépek értékesítése,
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, adminisztráció, számlázás,
  • áruátvétel, árukiadás, visszáru ügyintézés,
  • webáruházból beérkező rendelések feldolgozása, nyomon követése, tartalom kezelés,

Elvárások

  • megbízható önálló munkavégzési képesség,
  • határozott hiteles fellépés,
  • egyél udvarias, kedves a vásárlókkal,
  • számítógép, és excel program ismerete,
  • középfokú végzettség,

Előnyök

  • műszaki cikkek iránti érdeklődés,
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat, gyakorlat,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk

  • megbízható hosszú távú állás,
  • stabil munkaadói háttér,
  • modern eszközökön való munka,
  • időben érkező munkabér,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott