Raktáros és targoncavezető munkalehetőség Kecskeméten

Kühne + Nagel

Raktárkezelő

Munkavégzés helye: Kecskemét

2021. 07. 19. 08:08

Raktáros és Targoncavezető munkalehetőség Kecskeméten!

Csatlakozz a Kühne+Nagel kecskeméti csapatához, ha fontos számodra a hosszú távú, biztos munkahely és szereted, hogy a fizetés pontosan érkezik meg a számládra!

 A Kühne+Nagel hatékony és biztonságos munkafeltételeket biztosít, határozatlan idejű munkaszerződéssel!

Feladatok

  • Bejövő áru fogadása
  • Beraktározás a raktárba
  • Kivételezés a raktárból
  • Gyártósor kiszolgálása (targoncával+vontatóval)
  • Mobilterminálon történő könyvelés
  • Egyéb anyagmozgatási feladatok
  • Áruátvétel

Elvárások

  • Minimum befejezett általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Előny, ha rendelkezel targoncavezetői engedéllyel (OKJ+3324+3313+3312)
  • Vállalod a 3 műszakos munkarendet
  • Szereted, hogy béred pontosan érkezik a számládra
  • Pontosan, precízen dolgozol

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + műszakpótlék + havi bónusz + cafeteria)
  • Útiköltség támogatás (autó és tömegközlekedés esetében is)
  • Családias légkör, megbízható munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség

A világ több mint 100 országában, 1 300 helyszínen, több mint 82 000 alkalmazottjával a Kühne + Nagel a világ egyik vezető logisztikai vállalata.

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott