Lejárt hirdetés

Tömlőgyártó-raktáros munkatársat keresünk kecskeméti munkavégzésre

Pannon-Turbó Kft.

Karbantartó, szervizes

Munkavégzés helye: Kecskemét

1970. 01. 01. 01:00

1996-ban alakult, dinamikusan fejlődő kisvállalkozás keres Raktáros – Tömlőgyártó munkatársat teljes munkaidőben hosszú távra Kecskeméten.

A cég fő profilja hidraulikus és pneumatikus termékek kereskedelme valamint szerelt hidraulika tömlők gyártása.

Feladatok

  • Szerelt hidraulika tömlők gyártása, előkészítése
  • Vállalatirányítási rendszer használata
  • Árajánlatok készítése
  • Beérkező csomagok mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Az üzletbe érkező ügyfelek fogadása, kiszolgálása
  • Rendelések összekészítése szállítólevél alapján
  • Leltározás
  • Komissiózás
  • Kiszállítások intézése
  • Eseti helyszíni felmérések, hibaelhárítások elvégzése

Elvárások

  • Legalább középfokú gépész/műszaki végzettség
  • Precíz, lelkiismeretes, hatékony és megbízható személyiség
  • A cég termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • B kategóriás jogosítvány
  • Lojalitás

Előnyök

  • Azonnali munkakezdés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Angol nyelv ismeret

Amit kínálunk

  • Kellemes vállalati légkör, modern munkahelyi környezet
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Kihívásokkal teli munkakör, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Teljes munkaidős állás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!