A kecskeméti Rozmaring Étterem az új és régi magyar konyha ízeit kedvelő szakács kollégát keres

A kecskeméti Rozmaring Étterem az új és régi magyar konyha ízeit kedvelő szakácsot keres!

Feladatok

  • Alapanyagok előkészítése, napi ebéd és ala carte ételek készítése.

Elvárások

  • szakirányú végzettség- fózésben, vagy ala carte-ban való jártasság
  • rendezett megjelenés, becsületesség
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • egészségügyi alkalmasság

Amit kínálunk

  • stabil háttér, hosszú távú lehetóség
  • professzionális felszerelés, korszerú konyha
  • heti 2 nap pihenó, rendesen kiadott szabadság
  • átlagosnál magasabb órabér, korrekt bejelentés

  • e-mailben: Az oldalon keresztül.
  • személyesen: Bejelentkezés után látható a cím.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott