HR koordinátor munka Kecskeméten

A klíma- és légtechnikai termékek piacán meghatározó szerepet betöltő gyártó és forgalmazó cég kecskeméti telephelyére

HR koordinátor munkatársat keres

Feladatok

  • Új munkatársak toborzása, kiválasztása, beillesztése
  •  HR riportok, kimutatások, adatszolgáltatások készítése
  • Munkaügyi adminisztráció kezelése
  • Oktatások és képzések szervezése
  • Együttműködés a munkaügyi csoporttal
  • Céges rendezvények lebonyolítása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • HR területen eltöltött legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Magas felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Strukturált, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabilan növekvő magyar-svéd cégcsoportnál
  • Modern és barátságos munkahelyi légkör
  • Korrekt bérezés, cafeteria juttatás
  • Munkába járás támogatása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott