Gyártás, termelés

Villanyszerelő-karbantartó álláslehetőség

Munkavégzés helye: Kecskemét
2020. 11. 04. 15:43

A Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel és Konferenciaközpont

gyakorlattal rendelkező karbantartót keres villanyszerelő végzettséggel.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • A szálloda épületében hibaelhárítási, karbantartási feladatok elvégzése.
  • A karbantartási terv alapján a szálloda területén végzett megelőző karbantartások, illetve javítások elvégzése.
  • A napi energiafogyasztás leolvasása az energiamérőlapok helyes kitöltése.
  • Az épületfelügyeleti rendszer teljeskörű ismerete és kezelése.
  • Együttműködés, kapcsolattartás a szálloda többi részlegével és az alvállalkozókkal.

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség.
  • Többéves szakmai tapasztalat.
  • Önálló, precíz munkavégzés.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Udvarias, határozott fellépés.

Előnyök:

  • vízvezeték szerelő végzettség

Amit kínálunk:

  • Piacképes jövedelem, széles körű béren kívüli juttatások.
  • Munkaruha, munkahelyi étkezés biztosítása.
  • Támogató, modern munkakörnyezet.
  • Hosszú távú munka lehetőség.