Adminisztráció, irodai munka

Kereskedelmi adminisztrátor munka Kecskeméten

Munkavégzés helye: Kecskemét
Fizetés: Nettó 150000 - 175000 / hónap
2020. 09. 02. 15:57

A DESIGN Hulladékgazdálkodási Kft. 1990-ben alakult gazdasági társaság, mely a vállalkozásoknál keletkezett hulladékok begyűjtését, szállítását, kezelését végzi.

Munkavégzés helye: Kecskemét, Ipar u. 6.

Feladatok:

  • Társaság megrendelőivel és szolgáltatóival történő kapcsolattartás: árajánlat, szerződéskötés előkészítése, megrendelések kezelése
  • Adatok rögzítése vállalat irányítási rendszerbe
  • Vállalt munkák helyi sajátosságainak egyeztetése a pénzügyi, műszaki és szállítási részleggel;
  • Egyéb rábízott feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Excell, World) ismerete;
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Angol nyelv ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos légkör
  • Fejlődési lehetőség