Lejárt hirdetés

Kereskedelmi adminisztrátor munka Kecskeméten

DESIGN Hulladékgazdálkodási Kft.

Irodai adminisztrátor

Munkavégzés helye: Kecskemét

Nettó 150000 - 175000 / hónap
2020. 11. 11. 11:59

A DESIGN Hulladékgazdálkodási Kft. 1990-ben alakult gazdasági társaság, mely a vállalkozásoknál keletkezett hulladékok begyűjtését, szállítását, kezelését végzi.

Munkavégzés helye: Kecskemét, Ipar u. 6.

Kérjük a fényképes önéletrajzokat a bérigény feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva küldeni.

Feladatok

  • Társaság megrendelőivel és szolgáltatóival történő kapcsolattartás: árajánlat, szerződéskötés előkészítése, megrendelések kezelése
  • Adatok rögzítése vállalat irányítási rendszerbe
  • Vállalt munkák helyi sajátosságainak egyeztetése a pénzügyi, műszaki és szállítási részleggel;
  • Egyéb rábízott feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Excel, World) ismerete;
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • Angol nyelv ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatalos légkör
  • Fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!