Kereskedelem, értékesítés

Üzletkötő/Sales Manager állás Kecskeméten

Munkavégzés helye: Kecskemét
2020. 09. 01. 12:14

1996-ban alakult, dinamikusan fejlődő kisvállalkozás keres Üzletkötő/Sales manager kollegát teljes munkaidőben hosszú távra Kecskeméten.

A cég fő profilja hidraulikus és pneumatikus termékek kereskedelme valamint szerelt hidraulika tömlők gyártása.

Feladatok:

  • Pre-sales tevékenység: Új potenciális partnerek keresése, szakmai egyeztetések, tárgyalások lebonyolítása
  • Meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás személyesen és telefonon egyaránt
  • Partnerek túraterv szerinti látogatása
  • Ajánlatok kidolgozása
  • Ügyfél adatbázis folyamatos precíz, szakszerű karbantartása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés és jó problémamegoldó képesség
  • B Kategóriás jogosítvány
  • Nyitott személyiség
  • Magabiztos számítógépes felhasználói ismeret, Libre/MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyök:

  • Azonnali munkakezdés
  • Műszaki végzettség
  • Műszaki és kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Céges autó
  • Céges telefon és laptop
  • Szakmai tréningek
  • Fiatalos csapat
  • Kellemes vállalati légkör, modern munkahelyi környezet
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Kihívásokkal teli munkakör, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Teljes munkaidős állás