A kecskeméti belvárosi Rozmaring Étterem Üzletvezető/Ügyvezető pozícióba munkatársat keres

A kecskeméti belvárosi Rozmaring Étterem Üzletvezető/Ügyvezető pozícióba munkatársat keres.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét, Mária u. 1.

Jelentkezés kizárólag e-mailben, fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, referenciák megjelölésével.

Máshol történő jelentkezés kizáró ok a felvételi eljárásban.

Jelentkezés e-mail címe: "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • az étterem működésének felügyelete
  • szakácsok-pincérek koordinálása
  • kapcsolattartás a beszállítókkal, új beszállítók felkutatása, árak felügyelete
  • az étterem koordinálásával kapcsolatos adminisztrációs teendők
  • kapcsolattartás a könyvelővel
  • pénztárgép felügyelete
  • készpénz kezelés, átutalások intézése
  • üzemeltető cég ügyvezetése
  • beszámolás és elszámolás a tulajdonosok felé

Elvárások

  • vezetői gyakorlat vendéglátásban
  • minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • lojalitás, motiváltság, kreativitás
  • önálló munkavégzés, együttműködő képesség
  • jó kommunikációs készség
  • vezetői kompetenciák

  • gyakorlat konyhai, vagy éttermi munkában (szakács, felszolgáló)
  • vendéglátó végzettség
  • angol/német nyelv levelezési szintű ismerete
  • gasztronómiai trendek ismerete

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Felső vezető