Lejárt hirdetés

Raktárlogisztikai adminisztrátor kollégát keresünk kecskeméti telephelyünkre

Gebrüder Weiss Szállítmányozási és Logisztikai Kft.

Logisztikai ügyintéző

Munkavégzés helye: Kecskemét

1970. 01. 01. 01:00

A Gebrüder Weiss saját leányvállalatokból és partnerekből álló átfogó hálózatán belül ügyfelei számára zökkenőmentes szolgáltatást kínál bejáratott indításokkal, vonzó menetidőkkel, meghatározott minőségi színvonalon.

Legyél részese Te is ennek a több, mint 500 éves múlttal rendelkező, határokon átívelő hálózatnak!

Sikerünk közös, hiszen szívügyünk!

Feladatok

  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyféllel
  • Ügyfélspecifikus rendelések kezelése
  • Riportok, jelentések, statisztikák készítése
  • Raktári árumozgások koordinációja, csomagolóanyagok rendelése és könyvelése
  • Megrendelésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Leltározásban való aktív részvétel
  • Tevékenység során észlelt minőségi és mennyiségi problémák jelentése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal a leghatékonyabb ügyfélkiszolgálás érdekében

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú aktív német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú precizitás
  • Rugalmasság, önállóság
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Csapatszellem
  • Logisztikai szakmai tapasztalat
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi logisztikai cégnél
  • Felelősségteljes munkakört kellő mozgástérrel
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat
  • Modern munkakörülményeket
  • Fiatalos munkahelyi légkört
  • Munkavégzés helye: Kecskemét
  • Munkaidő: heti 40 óra (H-P)

VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET
fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Gebrüder Weiss Kft., - A cím bejelentkezés után megtekinthető.
Humánfejlesztés telefonszáma bejelentkezés után elérhető.

Bővebb információ aktuális állásajánlatainkról: www.gw-world.hu

Telefonszám megtekintése
Jelentkezési cím megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános