Mérnök, műszaki, villamossági

Műszaki-kereskedelmi asszisztens állás Kecskeméten

Munkavégzés helye: Kecskemét
2020. 06. 30. 10:21

1996-ban alakult, dinamikusan fejlődő kisvállalkozás keres műszaki kereskedelmi asszisztenst teljes munkaidőben hosszú távra Kecskeméten.

A cég fő profilja hidraulikus és pneumatikus termékek kereskedelme valamint szerelt hidraulika tömlők gyártása.

Az ideális jelölt olyan hölgy, illetve úr, aki a vállalat irodai munkájának teljes körű működését ellátja.

Feladatok:

  • Irodavezető munkájának támogatása
  • Raktárkészlet kezelése, nyilvántartása
  • Megrendelések teljeskörű intézése
  • Dokumentumok (számlák, megrendelők, stb.), levelezés nyilvántartása, rendszerezése, kezelése
  • Beszállítói és vevői partnerekkel való kapcsolattartása e-mailen és telefonon
  • Postázás, levelek, egyéb küldemények összekészítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok
  • Árajánlatok készítése
  • Tömlőgyártás előkészítése

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés és jó problémamegoldó képesség
  • Nyitott személyiség
  • Precíz, lelkiismeretes, hatékony és megbízható személyiség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos számítógépes felhasználói ismeret, Libre/MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyök:

  • Azonnali munkakezdés
  • Műszaki és kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Számlázási és szállítmányozási ismeretek
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kellemes vállalati légkör, modern munkahelyi környezet
  • Céges telefon
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Kihívásokkal teli munkakör, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Teljes munkaidős állás