Kereskedelem, értékesítés

Légy a kecskeméti BestByte Áruház csapatának tagja

Munkavégzés helye: Kecskemét
2020. 05. 21. 14:42

BestByte Kft. Magyarország szerte több partnerrel és szaküzlettel rendelkező kis- és nagyméretű elektromos háztartási készülékeket, szórakoztató elektronikai termékeket, valamint számítástechnikai perifériákat forgalmaz.

Fiatalos, professzionális csapatába keresünk hasonlóan vidám, tanulni szerető, motivált kollégát.

Pályázatot írunk ki a közeljövőben Kecskeméten megnyíló áruház fehér- és barnaáru osztályán betölteni kívánt munkakörökbe.

 Bővebb információ: https://www.bestbyte.hu/karrier-hKARRIER.html

Feladatok:

  • vásárlóink udvarias és szakszerű kiszolgálása
  • cégünk által forgalmazott termékek értékesítése
  • vásárlóink által megszokott magas szintű szakmai segítségnyújtás
  • vásárlói kérdések és reklamációk kezelése
  • termék információk karbantartása
  • adminisztratív jellegű munkák elvégzése
  • árukihelyezés, árufeltöltés
  • az áruház zavartalan működésének és rendezettségének folyamatos biztosítása

Elvárások:

  • értékesítésben szerzett több éves tapasztalat
  • fehér- és barnaáru termékek átfogó felhasználói és szakmai szintű ismerete
  • áruhitel ügyintézésben szerzett tapasztalat (Magyar Cetelem Bank Zrt.)
  • legalább középfokú végzettség
  • számítástechnikai komponensek, digitális és multimédiás termékek naprakész ismerete
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • gyors, precíz, kreativ, önálló, terhelhető munkavégzés

Előnyök:

  • angol és/vagy német társalgási szintű nyelvtudás
  • pénztárgép kezelési gyakorlat
  • érvényes Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga (PÁSZF)
  • Műszaki cikk eladói szakképesítés/kereskedelmi szakképesítés

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Támogató csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • A legújabb műszaki innovációk kipróbálásának lehetősége