Pénzügyi adatrögzítő/elemző/vezető feladatok ellátására kollégát keresünk Kecskeméten

Nyugdíj Invest Kft.
Kecskemét
Nettó 120 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2020. 03. 23.

Mit várhatsz el tőlünk?

  • Kiemelkedő és tervezhető kereseti lehetőség .
  • Teljesítményarányos munkaidő, előre tervezhető időbeosztás .
  • Stabil ,hosszú távú munkalehetőség ! Szakmai fejlődés .
  • Modern, irodai környezet , inspiráló közeg .
  • Azonnal elérhető eredmények.

Mit kérünk Tőled?

  • Napi 2-4 óra munkavégzés. (minimum heti 12 óra)
  • Főállásban (Vezető) napi 8 órás munkavégzés
  • Légy igényes, adj magadra.
  • Gyorsaság, pontosság és precizitás.
  • Önállóság mellett, erős csapatszellem van benned.
  • Felsőfokú végzettség nem elvárt,  de előnyt jelent !

FELADATOK, melyek Rád várnak

  • Információk elemzése és javaslatok kidolgozása,
  • Beérkező ügyfél igények kiszolgálása és adminisztrációja,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, új megoldások  kidolgozása ,

Az elvárások igazak Rád?

Úgy érzed lételemed a kommunikáció?

Szeretsz segíteni, változatos helyzeteket megoldani?

Ha magadra ismertél, akkor jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzzal .

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános