Új mezőgazdasági gépértékesítő munkatársat keresünk Kecskeméten

Folyamosan bővülő cégünkhez keressük következő kollégánkat!

Cégünk több mint 20 éves múltra tekint vissza, lendületes, vidám csapatunkba keresünk hosszútávra új mezőgazdasági gépértékesítő munkatársat. Cégünk szerződött, kizárólagos magyarországi forgalmazója a FARMTRAC traktoroknak, továbbá értékesít MTZ és ISEKI traktorokat, valamint 27 gyártó munkagépeit és tartozékait.

Feladatok

  • Mezőgazdasági gépek értékesítése, az ehhez tartozó adminisztrációs munkák elvégzése (árajánlat készítése)
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Termékek ismertetése
  • Ügyfelek kiszolgálása
  • Az értékesítési vezető munkájának aktív támogatása, javaslattétel

Elvárások

  • Mezőgazdasági gépek ismerete
  • Min. középfokú szakmai végzettség, legalább 1 éves értékesítési tapasztalat
  • Microsoft Office programok magabiztos használata
  • Barátságos, pozitív, megnyerő személyiség, kiváló kapcsolatteremtő, önálló, precíz, pontos, igényes és nyitott a rugalmas munkaidőre
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás előny

Előnyök

Téged keresünk, ha:

  • Érdekelnek a mezőgazdasági gépek, eszközök
  • Kitartó és sikerorientált vagy
  • Szereted a kihívásokat
  • Szeretsz családias környezetben dolgozni
  • Kommunikatív vagy
  • Nem ijeszt meg ha felelősséget kell vállalj a munkádért
  • Szeretsz új dolgokat megismerni

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló csapat
  • Szakmai ,értékesítői és műszaki tapasztalat előny!

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott