Szakmunka

Villanyszerelő/kiszálló szerelő állás Kecskeméten

Munkavégzés helye: Kecskemét
2020. 03. 09. 13:35

Az ABRAZIV Kft., 1984 óta folyamatosan működő, fejlődő mérnöki iroda és gépgyártó vállalkozás pályázatot hirdet villanyszerelő pozíció betöltésére kecskeméti telephelyen / kiszálló szerelő munkakörben (Kecskemétről országszerte).

Feladatok:

  • Takarmányipari gépek és berendezések villamos karbantartása, javítása helyszínen és műhelyben
  • Villamos karbantartás tervezése
  • Szervizeléssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Villamos szerelési anyagszükséglet felmérése, jelentése

Elvárások:

  • Minimum középfokú villanyszerelő végzettség
  • Minimum 2 éves villanyszerelés területén szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, pontosság, következetesség
  • Önálló munkavégzés
  • „B" kategóriás jogosítvány
  • Felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel)

Előnyök:

  • Jártas az elektromos vezérlőszekrények szerelésében
  • Mechanikus szerelés területén való jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes havi alapjövedelem
  • Tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • Stabil, szakmai fejlődési lehetőség és hosszú távú karrierlehetőség