Webáruház asszisztens részmunkaidőben Kecskeméten

Góré-Lakatos Zsuzsanna Egyéni vállalkozó

Egyéb asszisztens

Munkavégzés helye: Kecskemét

Bruttó 105300 / hónap
2020. 01. 09. 08:43

Esküvői kellék és dekoráció webáruház keres napi 4 órás részmunkaidőben általános webáruház asszisztenst.

Munkaidő: hétköznaponként 8.30-12.30 között.

A munka jellegéből adódóan hölgy kollégát keresünk.

Feladatok

Fő feladat elsősorban a napi ügymenet támogatása:

  • Szállítólevelek, számlák, címkék nyomtatása számítógépről
  • Szállítólevelek, számlák alapján csomagok összekészítése, csomagolása
  • készlet figyelése
  • Vevői rendelések követése, feldolgozása, adott esetben vevőkkel való kapcsolattartás, információadás e-mailben és telefonon.
  • adott esetben érkező áru átnézése, kipakolásában, helyretételében, leltárban való segédkezés

Elvárások

  • kommunikatív, barátságos személyiség, ügyfélközpontúság
  • jó helyesírás
  • Számítógépes ismeretek: Internet, Google chrome, Windows, Excel, Word, levelező program felhasználó szintű, magabiztos insmerete, ha ez megvan, a további rendszereink (készletkezelő, webshop) használata könnyen elsajátítható.
  • jó egészségi állapot, megfelelő fizikai erőnlét (csomagoláshoz)
  • a munka jellegéből adódóan (esküvőkre szállítunk), hölgy kollégát keresünk.

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány, alapfokú angol nyelvtudás nem feltétel, de előny.

Amit kínálunk

  • Családias munkalégkör
  • Fejlődési lehetőség